KONST / Litografier / Färglitografi 13491119
nr 1349 1119
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Modell. Signerad, numrerad 283/295, bladets mått: 29x19 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:01:07
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
6
1.100 kr